Мрежови устройства

Изглед: Списъчен Табличен
Ред:
Покажи:
3C905B-FX(SC) 3Com 100 Fiber NIC, P/N: 3C905B-FX(SC)

3C905B-FX(SC) 3Com 100 Fiber NIC, P/N: 3C905B-FX(SC)

Media 100Base-FX / multimode fiber optic Connector SC BUS 32-bit PCI Standards Compliance PCI 2.1, PC99, DMI 2.0, WfM 2.0, ACPI 1.0, RWU, PXE .....
20,00 лв.
със ДДС 20,00 лв.
AT-2701FX

AT-2701FX

Bus тип PCI 2.2 Ethernet стандарти IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.2, IEEE 802.3ac, IEEE 802.3u Поддържани драйвери Windows 2000, 2003 (32bit/64bit), XP (32bit/64bit), Vista (32bi...
20,00 лв.
със ДДС 20,00 лв.
HP J2550-60013 JETDIRECT J2550B

HP J2550-60013 JETDIRECT J2550B

Порт Ethernet 10Base-T, RJ45 Поддуржани ОС AT&T GIS* - Version 6.2 Hp-UX 9.x, HP-UX 10.x, HP-UX 11.x - Ethernet TCP/IP IBM AIX LAN Manager - DLC/LLC LAN Server - Version 1.x, 2.x, 3.x, 4.x, DLC/LLC ...
20,00 лв.
със ДДС 20,00 лв.
HP J6039C JETDIRECT 200m LIO PRINT SERVER J6039-60031

HP J6039C JETDIRECT 200m LIO PRINT SERVER J6039-60031

Порт RJ-45 Поддръжка на EPP и ECP Да Буфериране Да .....
30,00 лв.
със ДДС 30,00 лв.
HP Jetdirect 600N EIO Internal Print Servers

HP Jetdirect 600N EIO Internal Print Servers

Видове мрежи Fast Ethernet, IEEE 802.3 Type 10Base-T or IEEE 802.3u Type 100Base-TX (RJ-45) Порт 10/100Base-TX unshielded twisted pair cabling Съвместими ОС Novell IntraneWare, Novell NetWare W...
35,00 лв.
със ДДС 35,00 лв.
HP Jetdirect 620n Fast Ethernet Print Server

HP Jetdirect 620n Fast Ethernet Print Server

Видове мрежи Ethernet Fast Ethernet 802.3 RJ-45 (10/100 Base-TX) Портове 1x RJ-45 Тип на сървъра за печат Internal Управление на сигурността SNMP v3, SSL/TLS(HTTPS), 802.1x a...
100,00 лв.
със ДДС 100,00 лв.
HP Jetdirect Print Servers - J2552A

HP Jetdirect Print Servers - J2552A

Порт Ethernet 10Base-T, RJ45 Поддуржани ОС AT&T GIS* - Version 6.2 Hp-UX 9.x, HP-UX 10.x, HP-UX 11.x - Ethernet TCP/IP IBM AIX LAN Manager - DLC/LLC LAN Server - Version 1.x, 2.x, 3.x, 4.x, DLC/LLC ...
20,00 лв.
със ДДС 20,00 лв.
Intel PRO/1000 GT Desktop Adapter

Intel PRO/1000 GT Desktop Adapter

Стандарти и протоколи IEEE 802.3ab* Интерфейс 32-bit PCI Express 10/100/1000Mbps RJ45 port Системни изисквания Windows XP(32/64bits), Windows Vista(32/64bits), Windows 7(32/64bits), Windows 8(32/64b...
30,00 лв.
със ДДС 30,00 лв.